انتشار پیش بینی مناطق غربی و مرکزی در سال زراعی جدید

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی و همراهان tehranweather

در ابتدا شروع فصل بارشی 94-95 رو به همه دوستان عزیر تبریک عرض می کنم و امیدوارم در کشور شاهد بارش های مناسب و نافع باشیم.

از امروز پیش بینی مناطق غرب و مرکز کشور رو به صورت تخصصی مثل سال گذشته دنبال می کنیم. فعلا و تا پایان نیمه اول مهر هوا عمدتا در این مناطق گرمتر از نرمال و بارشی اگه رخ بده به صورت نقطه ای و غیرسیستماتیک خواهد بود اما در ادامه وضعیت بهبود پیدا کرده و کم کم سیستم های بارشی مدیترانه ای و به تدریج سودانی وارد کشور خواهند شد که در ادامه پیش بینی این مناطق در صورت هر نوع ناپایداری انجام خواهد گرفت.

به امید روزهای رویای و پربارش برای کشور.

از احمد رضایی

من از بچگی عاشق آب و هوا و بخصوص بارش برف بودم تا اینکه شرایطی پیش اومد که بتونم به صورت تخصصی به بررسی وضعیت آب و هوا بپردازم، طی 5 سال گذشته با بررسی آماری و تخصصی روی آب و هوای کشور پرداختم و البته دنسته های ما نسبت به پدیده متغیری چون آب و هوا همیشه ناچیز خواهد بود. هم اکنون 23 سال دارم و در شهر تاریخی اصفهان زندگی می کنم و دارای مدرک لیسانس مدیریت هستم. اینجانب با افتخار برای بررسی آب و هوای بخش غربی و مرکزی کشور در خدمت شما بزرگوارن خواهم بود.

گفتگو کنید

3 نظر

  1. باسلام.ممنون بابت مطالب مفیدوعلمی تون.1سوال هم دارم واون اینه که به نظرتون هوای تهران درهفته جاری آیابارونی میشه یانه؟؟بازبه نظرمیرسه هواروبه گرمی انگارداره میره.پیشینه هوای تهران بازرفته بالای 30درجه.ممنون میشم جواب بدید.باسپاس فراوان

  2. سلام به احمد عزیز
    ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای شما ، امیدوارم امسال هم مانند سال گذشته از پست ها و پیش بینی های مفید شما استفاده لازم رو ببریم.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ معادله‌ی امنیتی را در کادر بنویسید. *